Україна заборонила ввезення птиці з двох країн ЄС через спалахи захворювань

15 ноября 2016

Україна заборонила ввезення птиці, продуктів та сировини з неї із двох країн Європи: з Болгарії – через випадки захворювання птиці на хворобу Ньюкасла, з Угорщини – через високопатогенний грип птиці.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та уточнює, що ввезення можливе лише тих "продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань".

"Спалахи грипу птиці та хвороби Ньюкасла зареєстровані серед диких та перелітних птахів у таких країнах Східної та Західної Європи: Румунія, Польща, Угорщина, Болгарія, Нідерланди, Швейцарія, Австрія, Німеччина. Держпродспожислужба просить суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана із імпортом птиці та продуктів з неї, враховувати вказану інформацію", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, два роки тому "пташиний грип" у Європі забрав щонайменше 150 тисяч нових жертв.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В ЮАР проповедник заставил прихожан пить машинное масло 22 января 2017

Фотографии с проповеди, во время которой священник заставлял своих последователей пить машинное масло, вызвали скандал в Южной Африке.

Охотники на обезьян: первобытное племя Ваорани (ФОТО) 22 января 2017

Популяция ваорани насчитывает всего 4 тысячи человек. Живет этот кочевой народ в дождевых лесах Амазонии на территории восточного Эквадора.

У Volkswagen Beetle может появиться электрическая версия 22 января 2017

Вполне возможно, в перспективе компактный автомобиль Volkswagen Beetle выйдет в полностью электрической версии. По крайней мере, такую возможность не исключает главный дизайнер немецкого концерна Клаус Бишофф (Klaus Bischoff).

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Letyshops 5.0
Letyshops

Отзывов: 1

Ручки Ножки 3.5
Ручки Ножки

Отзывов: 1

Вербицкий 0.6
Вербицкий

Отзывов: 6

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое