Українські полярники назвали перше тюленя року на честь морського дрона

27 сентября 2024

Українські полярники обрали ім’я для першого тюленяти виду Ведделла, яке народилося цього року на острові Вінтер біля станції Академік Вернадський. Про це розповіли в Національному антарктичному науковому центрі.

Новонароджене дитинча отримало ім’я SeaBaby Світозарович. Назва складається з SeaBaby (морський малюк) і по батькові на честь біолога Світозара Давиденка, який першим знайшов тюленя.

Для вибору імені полярники отримали майже 400 пропозицій, серед яких були такі варіанти, як Микола, Пейджер, Гетьман і навіть Пончик. Пропозицію з назвою SeaBaby запропонувала користувачка Ольга Сабанська, яка за це отримає шеврон 29-ї антарктичної експедиції.

Наразі тюленяті 10 днів, і він активно росте. Незабаром він почне досліджувати океан, але самостійне життя та харчування розпочне через 7 тижнів, після завершення вигодовування.

До речі, неподалік станції нещодавно народилося ще одне тюленя, і очікується, що ще чотири вагітні самиці незабаром також народять дитинчат.

 facebook.com/AntarcticCenter
 

Раніше повідомлялося, що біля української антарктичної станції Академік Вернадський зафіксували новий рекорд швидкості вітру.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо причини обов’язкового вживання волоських горіхів 28 июля 2026

Спільне дослідження американських та іспанських фахівців в області здорового харчування показало, яким чином на організм…

Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026

Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.

На оголошення про продаж украдених даних тепер припадає майже половина пропозицій у даркнеті 28 июля 2026

Фахівці центру моніторингу та реагування на кібератаки RED Security SOC (входить до МТС) вивчили близько 80 тисяч оголошень на тіньових ресурсах з метою дослідження структури та динаміки нелегального ринку кіберпослуг. В результаті було встановлено, що близько половини від загальної кількості оновлень пов'язані з продажем витоків баз даних. До трійки лідерів увійшли оголошення про продаж зламаних акаунтів для різних платформ та шкідливого програмного забезпечення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше