7 октября 2022

Українці стали активніше цікавитись статтями в українській версії Вікіпедії. Раніше російську версію переглядало у 8 разів більше користувачів, ніж українську. Нині ж – на кожні 100 відвідувань української сторінки – 123 російської. Про це розповів співзасновник ГО Вікімедіа Україна Юрій Пероганич, повідомляє 24 канал.
За його словами, українська Вікіпедія відвоювала у російської 15 мільйонів переглядів. Найбільш відвідувані статті в українському сегменті:
"Про перегляди статті Ілона Маска поки немає даних. З'явилися вже меми, що його ім'я походить від російського літака Іл, і Маск - це російська вимова слова Москва", - наголосив Пероганич.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Росія створила свою Вікіпедію. Її назвали Руніверсаліс. Вона має повністю аналогічний з оригіналом дизайн. А статті, звичайно, просякнуті пропагандою.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Зливав" ФСБ персональні дані захисників України: у Києві затримали банкіра-зрадника 9 февраля 2026
"Зливав" ФСБ персональні дані захисників України: у Києві затримали банкіра-зрадника. Фото Підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна
Трамп вперше збирає Раду миру - ЗМІ 9 февраля 2026
Білий дім хоче використати зустріч у Вашингтоні для реалізації другого етапу угоди про припинення вогню в Газі та збору коштів на відновлення, стверджують джерела.
Бабіш назвав винного у зриві мирної угоди між Україною і РФ у 2022 році 9 февраля 2026
Раніше поїздки європейських лідерів до Москви критикувалися, але наразі підхід до діалогу з Росією змінився, зазначив чеський прем'єр.