Українське бюро кредитних історій запускає біометричну фотоверифікацію в кредитних звітах фізичних осіб

26 ноября 2016

Українське бюро кредитних історій (ubki.ua) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини. Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.

"Ідеологія сервісу полягає в боротьбі як з кредитним шахрайством, так і в захисті клієнта від зазіхань на його особисті кошти. Сучасні технології дозволяють оперативно опрацьовувати фотографії близько 20 млн осіб, які містяться в базі УБКІ, що покриває практично все активне населення країни, – говорить директор УБКІ Богдан Пшеничний. – Уже сьогодні спостерігається тенденція, коли шахраї вибирають окремі фінансові організації для фрод-атак. Зважаючи на розвиток технологій в бюро, є ймовірність, що вони будуть переміщатися тільки в ті кредитні організації, які не працюють з системами розпізнавання осіб". 

Першими, хто підключився до сервісу, стали кілька великих кредитних організацій у т. ч. банків. "Ідея Банк", який в числі перших почав використовувати біометричний сервіс УБКІ, також відзначає ефективність цього сервісу. Оскільки він дозволяє запобігати шахрайству ще на стадії узгодження кредиту – у разі виявлення невідповідності клієнта його фотографіям в інших банках.

Компанії "СС Лоун", що спеціалізується на швидких позиках online, за допомогою сервісу вдалося не тільки виявити ризики шахрайства в заявках, але й скоригувати помилковий результат системи ухвалення рішень.

Тим самим сервіс дозволяє боротися як із шахрайством, так і запобігати помилкам, пов'язаним із людським фактором, у процесі ухвалення рішення за кредитами.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кровати Halmar 25 сентября 2017

Самый главный элемент мебели в спальни – это в любом случае кровать. На сегодняшний день существует большое количество видов кроватей. Они отличаются внешностью и функциональностью. Можно купить кровать halmar, которая гармонично дополнит Ваш интерьер.

Micromax Selfie 3: смартфон на платформе Snapdragon 435 для любителей автопортретов 25 сентября 2017

Компания Micromax расширила ассортимент смартфонов, анонсировав модель Selfie 3 под управлением операционной системы Android 7.0 Nougat.

Запор: лучшие средства на основе лимонного сока в помощь 25 сентября 2017

Запоры – задержка опорожнения кишечника (отсутствие дефекации более 48 часов), а также затрудненное или систематически недостаточное его опорожнение. 

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Манеж CARRELLO Piccolo 4.9
Манеж CARRELLO Piccolo

Отзывов: 1

Архив плюс 0.4
Архив плюс

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое