Українське бюро кредитних історій запускає біометричну фотоверифікацію в кредитних звітах фізичних осіб

26 ноября 2016

Українське бюро кредитних історій (ubki.ua) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини. Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.

"Ідеологія сервісу полягає в боротьбі як з кредитним шахрайством, так і в захисті клієнта від зазіхань на його особисті кошти. Сучасні технології дозволяють оперативно опрацьовувати фотографії близько 20 млн осіб, які містяться в базі УБКІ, що покриває практично все активне населення країни, – говорить директор УБКІ Богдан Пшеничний. – Уже сьогодні спостерігається тенденція, коли шахраї вибирають окремі фінансові організації для фрод-атак. Зважаючи на розвиток технологій в бюро, є ймовірність, що вони будуть переміщатися тільки в ті кредитні організації, які не працюють з системами розпізнавання осіб". 

Першими, хто підключився до сервісу, стали кілька великих кредитних організацій у т. ч. банків. "Ідея Банк", який в числі перших почав використовувати біометричний сервіс УБКІ, також відзначає ефективність цього сервісу. Оскільки він дозволяє запобігати шахрайству ще на стадії узгодження кредиту – у разі виявлення невідповідності клієнта його фотографіям в інших банках.

Компанії "СС Лоун", що спеціалізується на швидких позиках online, за допомогою сервісу вдалося не тільки виявити ризики шахрайства в заявках, але й скоригувати помилковий результат системи ухвалення рішень.

Тим самим сервіс дозволяє боротися як із шахрайством, так і запобігати помилкам, пов'язаним із людським фактором, у процесі ухвалення рішення за кредитами.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Режиссером "Бэтмена" стал Мэтт Ривз 27 февраля 2017

Режиссер "Кловерфилда" и "Войны планеты обезьян" Мэтт Ривз все-таки получил должность постановщика сольного "Бэтмена" — несмотря на информацию о том, что он прекратил переговоры с Warner Bros

Renault Trucks покажет в Париже новый газовый грузовик D Wide CNG 27 февраля 2017

На Международной неделе транспорта и логистики, которая пройдет в Париже 14-16 марта, компания Renault Trucks представит новый грузовик D Wide CNG, работающий на газе.

MWC 2017: «Город будущего» в представлении Ford 27 февраля 2017

Компания Ford на выставке MWC 2017 представила концепцию «Город будущего», которая предусматривает решение основных проблем современных мегаполисов, включая пробки и загрязнение воздуха.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Reserved  
Reserved

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое