22 ноября 2016
Україна посіла друге місце світового антирейтингу за збіднінням громадян. Від середини 2015 року до середини 2016-го добробут українців погіршився на 18,5%.
Гірші справи лише в Аргентині, де населення збідніло на 27%. Третю сходинку антирейтингу посідає Росія – мінус 15%. Про це йдеться в доповіді Global Wealth Report, підготовленому Credit Suisse.
Тим часом українська влада запевняє, що економіка почала зростати, а від початку 2017-го мінімальна зарплата зросте вдвічі – до 3,2 тис. грн (після відрахування податків – 2,5 тис. грн).
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай вирішив, що ШІ здатний на «підрив державної влади та повалення соціалістичної системи» 26 декабря 2025
Хоча уряд Китаю вважає ШІ-технології вкрай важливими для майбутнього країни, регулювання та нещодавні чистки онлайн-контенту свідчать про побоювання, що ШІ може дестабілізувати суспільство.
Олена Кравець відсвяткувала Різдво разом із татом у рідному Кривому Розі. Відео 26 декабря 2025
48-річна актриса Олена Кравець вирішила провести це Різдво у рідному місті та поруч з близькими.
У Казахстані порушили сотні справ проти громадян, що воювали за Росію 26 декабря 2025
Раніше кількість таких справ у Казахстані обмежувалася десятками на рік, однак цього року їхня кількість сягнула позначки у 700.