14 июня 2014
Біометричні паспорти в Україні коштуватимуть вдвічі дешевше, ніж закордонні паспорти, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.
"У відповідності з рішенням Кабміну про те, що виготовлення біометричних паспортів відбуватиметься на державному поліграфкомбінаті "Україна", вартість паспорта буде удешевлена практично вдвічі, на 40-50%", - зазначив Петренко.
За його словами, повномасштабна видача біометричних паспортів планується з початку наступного року.
Нагадаємо, що Верховний суд постановив, що виготовлення закордонного паспорта коштує 170 грн.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Приставив до горла жінки ніж та погрожував її вбивством: у Києві судитимуть грабіжника 27 марта 2026
Приставив до горла жінки ніж та погрожував її вбивством: у Києві судитимуть грабіжника. Подробиці та фото Обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна
РФ розробила план повернення на європейський енергетичний ринок - ГУР 27 марта 2026
План повернення на європейський енергетичний ринок готувався ще раніше на тлі ескалації становища в Перській затоці.
У РФ заявили, що відправили до Ірану 300 тонн "гумдопомоги" 27 марта 2026
Раніше Росія начебто направила до Ірану через Азербайджан понад 13 тонн медикаментів та медичного приладдя.