21 апреля 2016
Добыча природного газа в Украине за первый квартал 2016 года, без учета аннексированного Крыма, увеличилась по сравнению с январем-мартом 2015 года на 2,4% – до 4,9 млрд кубометров. Об этом сообщает пресс-центр Государственной службы статистики.Так, добыча газа в марте 2016 года по сравнению с предыдущим месяцем увеличилась на 6,4% – до 1,7 млрд куб. м.
По сравнению с мартом 2015 года добыча газа в марте 2016 года увеличилась на 1,3%.Напомним, что за 2015 год добыча природного газа в Украине сократилась по сравнению с 2014 годом на 3,1% – до 19,2 млрд кубометров.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В МЗС Литви заявили, що на Європу ляже більший тягар внаслідок трансформації НАТО 11 апреля 2026
Глава МЗС Литви закликав "усвідомити абсолютну необхідність участі США в безпеці та обороні" Європи.
Сидячий спосіб життя: як 5 хвилин розминки на годину рятують ваші судини 11 апреля 2026
Сучасний ритм життя змушує нас проводити перед моніторами по 8–10 годин на добу. Проте сидячий…
Google Gemini допоможе розібратися в складних темах, генеруючи візуалізації 11 апреля 2026
Багатьом людям під час вивчення чогось нового легше зрозуміти матеріал, коли є якісь візуальні елементи, що розкривають суть концепції. Оскільки все частіше люди звертаються до Google Gemini при розборі складних тем, цілком логічно, що розробники додали ШІ-помічнику функцію, яка дозволяє створювати візуалізації для простішого засвоєння вивченого матеріалу.