15 мая 2013
Українські виробники курятини переконані, що уже незабаром їхня продукція повернеться у країни Митного союзу. Експорт птиці тимчасово припинили ще на початку травня, коли росіяни вже втретє за рік запідозрили, що купують м'ясо хворих курей.
Втім деякі експерти у відповідь підозрюють росіян у нечесній конкуренції. Що тут до чого і чи продають українських курей у вітчизняних крамницях з'ясовував Євген Онопрієнко.Уже втретє за рік українська птиця потрапляє в поле зору російських контролерів. Жодних офіційних документів стосовно конкретних підозр Україна не отримала.
У ветфітослужбі посилаються на власні джерела інформації. Втім навіть цього було достатньо, аби самим же призупинити експорт. Про всяк випадок.
Віталій Башинський. заступник голови Держветфітослужби:- Підозра є - це сальмонелла, це лістерія, сальменелла і лістерія, це групи патогенних бактерій, які на сьогоднішній день є показником біологічної безпеки при імпортно-експортних операціях будь-яких продукції харчування.Втім продавати курятину в Україні не припинили. В магазинах кажуть - а чому ні? Всі документи в нормі.
Тетяна Палієнко, заступник директора магазину:- Сопроводительные документы, качественная декларация проиводителя, качественное удостоверение, ветеринарное свидетельство.У якості свого продукту виробники впевнені. Кожну фуру з м'ясом, що йде за кордон, ретельно перевіряють. Мовляв, його навіть Європа готова купувати. Та й з боку українського споживача - жодних нарікань.
Олексій Марченко, виконавчий директор виробничого комплексу:- Впродовж останніх декількох місяців у нас навіть натяків не виникало стосовно якоїсь там гіршої якості або присутності якихось… Тобто все абсолютно спокійно.Не сумніваються в українському м'ясі й експерти ринку. Вбачають прояви нечесної конкуренції.
Олександр Бакуменко, голова Асоціації птахівників України:- Не всем нравится, любой стране, у которой есть свои производители, когда кто-то экспорирует высококачественный товар. Это политика.Вітчизняні виробники переконані - хай там як, а від українського м'яса найближчим часом росіяни навряд чи відмовляться. Свого - не так і багато. Тож уже за кілька днів у країнах Митного союзу знову ласуватимуть українськими курчатами.Євген Онопрієнко, Інна Жмуд, Олексій Шматов, Новини, телеканал "Інтер"
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У США затримали чоловіка, який хотів вивезти понад 850 рідкісних черепах 15 августа 2025
Китаєць намагався відправити тварин у десятках посилок, замаскувавши їх під "пластикові іграшки". Ціна вантажу - близько 1,4 млн доларів.
Фреймут проколола вушка 8-річній доньці та показала, як дівчинку підтримував брат 15 августа 2025
Телеведуча Ольга Фреймут у Insta-сторіс показала важливу подію в житті її молодшої доньки Євдокії. 8-річній дівчинці прокололи вушка.
Tecno представила смартфон з дизайном майбутнього iPhone Air - Spark Go 5G з чіпом Dimensity 6400 15 августа 2025
Tecno представила смартфон з дизайном майбутнього iPhone Air - Spark Go 5G з чіпом Dimensity 6400