6 июля 2025
Редакція американського таблоїда The New York Post опублікувала звернення до президента США Дональда Трампа з закликом відновити постачання всієї військової допомоги Україні.
Редакційний матеріал ЗМІ звертає увагу, що після заклику Трампа до Володимира Путіна припинити агресію то здійснив найбільший обстріл Києва з початку повномасштабного вторгнення.
Вони також нагадують про рішення Пентагону призупинити постачання Україні засобів протиповітряної оборони і питають, "чому ми (США - ред.) загрожуємо покинути її".
Редакційний колектив NYP наголошує, що переконання, нібито військова допомога Україні якось шкодить США і не відповідає їхнім інтересам, є "повністю далеким від істини".
Журналісти вважають, що так дії США "покажуть Китаю, що наші союзи нестійкі, а терпіння коротке".
За їхніми словами хазяїн Кремля розуміє тільки силу і "продовжуватиме ображати і ігнорувати вас, якщо Сполучені Штати не зобов'яжуться захищати Київ".
"Падіння України – не та катастрофа, в якій можна звинуватити когось іншого або яку можна списати на незначні обставини. Вона дестабілізує світ, послабить Америку і негативно позначиться на вашому президентстві. Не відступайте", - закликав ЗМІ.
The New York Post вважається улюбленою газетою Дональда Трампа, яку йому подають кожного ранку перед початком роботи в Білому домі.
Таблоїд відомий тим, що послідовно підтримував нинішнього президента США.
Нагадаємо президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори з президентом США Дональдом Трампом.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп пояснив, коли почалося його невдоволення НАТО 8 апреля 2026
Поглиблення розриву між США та НАТО почалося, коли Трамп вперше запропонував анексувати Гренландію.
iPhone 18 Pro Max готується здивувати тривалістю роботи без підзарядки 8 апреля 2026
iPhone 18 Pro Max готується здивувати тривалістю роботи без підзарядки
Трамп: Ми підняли 155 літаків для порятунку пілотів F-15 7 апреля 2026
Більша частина літаків, за словами очільника Білого дому, виконувала відволікаючий маневр.