27 ноября 2025
Помічник російського диктатора Володимира Путіна Юрій Ушаков "не має уявлення" звідки ЗМІ взяли дані про зміст його телефонних розмов зі спецпосланцем президента США Стівом Віткоффом. Про це повідомило російське пропагандистське інформаційне агентство ТАСС.
За його словами, він часто спілкується телефоном із Віткоффом, але подробиць розмов не розкрив. Він також прокоментував контакти з Дмитрієвим. Російський чиновник зазначив, що останній є представником Росії, тому "нема нічого незвичного" в таких дзвінках.
Російські пропагандисти запитали його, чи відповідає дійсності інформація, оприлюднена ЗМІ, та Ушаков відповів, що не коментуватиме їх, оскільки ці бесіди є конфіденційними.
Кремлівський чиновник висловив припущення, що телефонні розмови могли прослуховуватися третіми сторонами.
"Можливо, хтось підслуховує. Хтось зливає інформацію, але це точно не ми", - запевнив Ушаков.
Коли ж його попитали про мотиви витоків він припустив, що їх роблять, щоб "створити нам перешкоди".
На думку Ушакова, такі дії навряд чи спрямовані на покращення відносин, які й так налагоджуються важко і потребують подібних контактів.
Він також підкреслив, що попередньо домовлено про візит Віткоффа до Москви наступного тижня разом із кількома представниками адміністрації президента США Дональда Трампа, які займаються питаннями, пов’язаними з Україною.
Нагадаємо, представники Конгресу та нші політики обурені розмовою Стіва Віткоффа з росіянами, що була "злита" в ЗМІ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Фанати зможуть подарувати свою зовнішність персонажам ігор PlayStation 8 апреля 2026
Японський видавець і розробник Sony Interactive Entertainment анонсував програму The Playerbase, в рамках якої прості користувачі отримають можливість стати частиною ігор PlayStation.
Астронавт місії Artemis II сфотографував Місяць на iPhone 8 апреля 2026
В момент заключного етапу зближення космічного корабля місії Artemis II з Місяцем командир екіпажу Рід Уайзман продемонстрував вражаючу фотографію місячної поверхні, зроблену на його Apple iPhone 17 Pro Max.
Ноутбуки на Qualcomm Snapdragon X2 Elite та Windows 11 нарешті з'явилися у продажу 8 апреля 2026
Перші моделі ноутбуків на базі процесора Qualcomm Snapdragon X2 Elite надійшли в роздрібний продаж. Як повідомляє портал VideoCardz, західна роздрібна мережа Best Buy пропонує моделі лептопів Asus Zenbook A16 з Snapdragon X2 Elite Extreme вартістю $1599,99, а також HP OmniBook Ultra 14 зі стандартним Snapdragon X2 Elite, 32 Гбайт ОЗУ та 1 Тбайт SSD. Вартість цієї моделі ноутбука становить $2049,99.