Усміхнена Йовович заселфилася з коханим на модному показі у Парижі

6 октября 2025

Фото з Instagram Міли Йовович

Американська акторка українського походження Міла Йовович разом зі своїм чоловіком, британським кінорежисером Полом Андерсоном засвітилася на модному шоу бренду Alaïa у Парижі.

Світлинами Йовович поділилася у своєму Instagram.

"Дивлячись на шоу Alaïa, очікувала побачити дивовижний одяг та моделей, але прийшла й з незабутніми враженнями, які запам'ятаю назавжди", - написала Міла. 

 

Йовович з чоловіком відвідали модний показ у Парижі

Міла Йовович заселфилася з коханим у Парижі

Нагадаємо, нещодавно Міла Йовович привітала свого чоловіка з 16-ю річницею шлюбу та показала фото з ним. 

Якось ТаблоID також розповідав про цікаві факти з життя акторки. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026

Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість

На півночі Німеччини вихор пошкодив близько 50 будинків 28 июля 2026

Наслідки негоди торкнулися також залізничного сполучення: на ділянці між Ітцехо та Ельмсхорном вітер повалив опору контактної мережі

Аномальна спека: Бельгія стала лідером Європи за смертністю 28 июля 2026

Наприкінці червня Бельгія зафіксувала найвищий у Європі рівень надмірної смертності, пов'язаної зі спекою.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

MAJESTIC MARVEL s.r.o.  
MAJESTIC MARVEL s.r.o.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше