В «Кулинарной династии» вручили 100 000 за лучшие блюда

16 марта 2012

В финале им нужно было не только накормить экспертов обедом, но и от каждого члена семьи приготовить свое коронное блюдо. Напомним, глава Кханов родом из Бангладеша (приехал в Харьков учиться и решил остаться, с женой познакомился по объявлению).

А на шоу приехал, чтобы познакомить зрителей с бенгальской кухней и заработать деньги (главный приз — 100 тысяч гривен) на покупку нового дома в Киеве — старый сгорел от короткого замыкания.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

segodnya.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дмитро Ступка, який живе в США, підіграв російській пропаганді про "бусифікацію" і осоромився пафосною цитатою про батьківщину 11 августа 2025

Дмитро Ступка, який живе в США, підіграв російській пропаганді про "бусифікацію" і осоромився пафосною цитатою про батьківщину Українець за океаном став експертом у військових справах

Олексій Панін, який у 2014 році бігав по Криму з російським прапором, порадів несподіваному рішенню СБУ 11 августа 2025

"Я був зомбованим дебілом": Панін, який у 2014 році бігав по Криму з російським прапором, порадів несподіваному рішенню СБУ Вперше за 10 років він більше не вважається "ворогом України"

У Китаї відкрився торговий центр з продажу людиноподібних роботів 11 августа 2025

У Китаї відкрився торговий центр з продажу людиноподібних роботів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Зламанець Василій 0.3
Зламанець Василій

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше