В Індії чоловік вижив після удару блискавки, але сусіди втопили його у гною

21 мая 2024

В Індії чоловік пережив удар блискавки. Після цього сусіди втопили його в коров'ячому гною. Про це пише Unilad.

Чоловік прогулювався ринком у селі Памара в індійському штаті Одіша. Раптом у нього вдарила блискавка, але чоловікові неймовірно пощастило, він вижив.

Далі його вирішили вилікувати просто на місці народними засобами.

Бідолаху закопали в коров'ячий гній по саму шию, оскільки індуїсти впевнені, що лайно священної тварини має чарівну цілющу силу. Врешті він захлинувся і віддав богам душу.

Нагадаємо, раніше в Індії 24 людини загинули через удари блискавки.

Блискавка пошкодила злітну смугу в аеропорту у Сіднеї

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Що відбувається з мозком під час роботи з ChatGPT: висновки експерименту 21 августа 2025

Що відбувається з мозком під час роботи з ChatGPT: висновки експерименту

Українські дрони влучили у НПЗ на Ростовщині - ЗМІ 21 августа 2025

Повідомляється, що об’єкт обороняли дві системи Панцир та одна Тор, проте це не відвернуло удару і масштабної пожежі.

"Це складніше, ніж здається": 60-річна Ахат у топі та лосинах показалася на спорті 21 августа 2025

Співачка та скрипалька Ассія Ахат, яка полюбляє хизуватися своєю стрункою фігурою та пласким животиком, завдячує всім цим не лише вдалій генетиці. 60-річна зірка не забуває і про спорт.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ротавіт кардіо  
Ротавіт кардіо

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше