3 октября 2024
Персонал приватної школи (директор та вчителі) в індійському місті Хатхрас задушили учня, щоб забезпечити "процвтання" своєму закладу. Про це повідомляє видання Daily Mail.
Батьку 11-річного школяра зателефонували з навчального закладу і повідомили, що його дитина "захворіла". Та коли чоловік приїхав до школи, сина там уже не було, а співробітники повідомили, що директор особисто повіз хлопчика до лікарні.
Чоловіка збентежила підозріла поведінка працівників школи, тому він звернувся до поліції. Правоохоронці того ж дня знайшли труп дитини, яка весь день пролежала в машині директора. У хлопчика знайшли сліди задушення. Поліцейські зараз же почали розслідування.
Поліція встановила, що керівник приватної школи разом із трьома вчителями провів ритуал жертвопринесення, щоб їхня школа "процвітала". "Натхненником" злочину був батько директора школи, прихильник віри в магію. Його затримали разом з убивцями.
Згодом на території установи знайшли мотузку, якою задушили хлопчика, а також хрест.
Нагадаємо, місті Саутпорті правоохоронці затримали чоловіка, який підозрюється у нападі з ножем на відвідувачів літнього клубу. Він вдарив щонайменше 11 дітей ножем. Три дівчинки загинули, вісім були поранені. Також поранення дістали двоє дорослих.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Пожежа на газохімічному гіганті РФ: є загиблі, понад 130 людей поранені 26 августа 2026
Наразі відомо, що 131 працівник Амурського газохімічного комплексу постраждав, ще п'ятеро людей загинули.
Зірка серіалу "Школа" заручилася із бойфрендом: що відомо про загадкового Бориса, якого актриса боїться зурочити 25 августа 2026
Зірка серіалу "Школа" заручилася із бойфрендом: що відомо про загадкового Бориса, якого актриса боїться зурочити Стосунки пари розпочалися після знайомства в застосунку для знайомств
Три групи продуктів наповнюють кишківник руйнівними токсинами 25 августа 2026
Дієтолог Елі Гальєго радить вкрай обережно купувати магазинну випічку. У своєму інтерв’ю іспанський лікар дієтолог…