В Індії пояснили відмову запросити Україну на саміт G20

17 августа 2023

Україна не потрапила у список запрошених на саміт Великої двадцятки країн (G20), що проходитиме в Індії, оскільки такий формат буцімто "не створено для обговорення проблем безпеки". Про це заявив міністр закордонних справ Індії Субраманьям Джайшанкар, повідомляє EFE.

За його словами, Індія запросила на саміт дев'ять країн: Іспанію, Бангладеш, Нігерію, Маврикій, Єгипет, Нідерланди, Оман, Сінгапур та Об'єднані Арабські Емірати. До участі в саміті не допустять жодні інші країни, крім них та членів Великої двадцятки.

"G20 - група проблем глобального економічного зростання, розвитку. Це саміт для обговорення проблем енергетики, добрив, постачання продовольства. Це G20, а не Рада безпеки ООН", - стверджує Джайшанкар.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відреагував на атаку Росії на українські порти, що задіяні в гарантуванні світової продовольчої безпеки. За його словами, подібні атаки окупантів - це удари по світових продовольчих цінах та соціальній і політичній стабільності в Африці та Азії.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо, які дороги в україні першими потрапили під весняний ремонт 7 марта 2026

Стало відомо, які дороги в україні першими потрапили під весняний ремонт

Фінляндія готова зняти табу на ядерну зброю - ЗМІ 7 марта 2026

Нинішня безпекова ситуація змусила Гельсінкі визнати чинні законодавчі обмеження застарілими та такими, що грають на руку Кремлю.

Сійярто примарилися "гроші української військової мафії" в Угорщині 7 марта 2026

Будапешт вимагає пояснення і відповіді на запитання, "чи ці гроші тільки перевозять через Угорщину, чи іноді їх тут залишають".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

BYD SeaLion 06 5.0
BYD SeaLion 06

Отзывов: 1

Романча Роман 5.0
Романча Роман

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше