13 февраля 2024
В Індонезії під час футбольного матчу блискавка вдарила в одного з футболістів, він помер. Як повідомляє TV Azteca, трагедія сталася на стадіоні Siliwangi 10 лютого.
Команда футболіста-аматора Септіана Рахараджа прибула туди, щоб зіграти з місцевим клубом. Відзначається, що в той день небо було похмурим, проте дощу не було.
У мережі опублікували відео, на яке потрапив момент удару блискавки - це сталося в другому таймі гри. Рахараджа впав відразу після удару, до нього кинулися інші футболісти. Чоловіка доставили в лікарню, проте він не вижив.
Нагадаємо, у листопаді в Індії 24 людини загинули через удари блискавки. А у вересні в східному індійському штаті Одіша 10 людей загинули та ще троє серйозно постраждали внаслідок ударів блискавки під час злив.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін відвідав навчання Захід-2025 - ЗМІ 17 сентября 2025
Диктатор заявив, що у навчаннях взяли участь 100 тисяч військовослужбовців, хоча цифра, озвучена Мінськом, - лише сім тисяч.
У Словаччині поновились протести проти уряду Фіцо 17 сентября 2025
Остання хвиля протестів була спровокована поїздкою Фіцо до Китаю, де він зустрічався з Путіним.
Новою "Міс Білорусь" стала українка: в залі сидів Лукашенко, учасниці позували в футболках з його цитатами 17 сентября 2025
Новою "Міс Білорусь" стала українка: в залі сидів Лукашенко, учасниці позували в футболках з його цитатами. Фото Дівчина розповіла, як опинилася в Білорусі