В Ірані жінкам заборонили зніматися у рекламі

9 августа 2022

Міністерство культури та ісламської орієнтації Ісламської Республіки Іран ухвалило рішення заборонити жінкам зніматися у рекламі. Про це повідомляє Радіо Свобода.
 
Відповідне рішення було ухвалено після оприлюдненого рекламного відеоролика компанії-виробника морозива Domino.
 
На відео можна побачити дівчину з відкритим обличчям, яка їде на автомобілі та їсть морозиво. Влада країни вважала, що такий ролик суперечить суспільним пристойностям та ображає жіночі цінності, а також веде до пропаганди аморальності в суспільстві.
 

Цей крок відбувається на тлі того, що влада дедалі жорсткіше посилює репресії щодо жінок, які порушують закон про обов'язкове носіння хіджабу на публіці.
 
Наказ президента Ебрахіма Раїсі від 5 липня про набуття чинності законом про хіджаб призвів до появи нового списку обмежень на те, як жінки можуть одягатися. На вулицях активніше почали працювати патрулі так званої поліції моралі. У соціальних мережах з'явилися відео, на яких видно, як поліцейські затримують жінок, заштовхують їх у фургони та відвозять.
 

Після наказу Раїсі жінкам, яких визнають такими, що не дотримуються норм закону, забороняють заходити до державних установ, банків та громадського транспорту.
 
 
Раніше повідомлялося, що Росія не зможе використати супутник Хайям у розвідувальних цілях, у тому числі й проти України.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дата-центри Amazon у 2025 році витратили 9,5 млн кубометрів води — приблизно як 53 тисячі сімей 12 июня 2026

Amazon вперше розкрила обсяги споживання води своїми центрами обробки даних — за 2025 рік цей показник склав близько 9,5 млн м³ при швидкості 0,12 л на 1 кВт·год електроенергії. Це на 2% менше, ніж у 2024 році, незважаючи на розширення діяльності компанії. Для порівняння, одна сім'я з чотирьох осіб споживає в середньому 180 кубометрів на рік.

Китай запустив одну з своїх найважчих ракет-носіїв, заявлена вантажопідйомність якої поставила експертів у глухий кут 12 июня 2026

11 червня 2026 року о 15:30 за пекинським часом (10:30 мск) з космодрому Веньчан було здійснено перший у цьому році та 11-й загалом запуск важкої ракети «Чанчжень-5». Зазвичай за допомогою цієї ракети Китай доставляв на Місяць посадкові модулі та луноходи, але цього разу корисне навантаження призначалося для виведення на орбіту Землі. Згідно з заявою, на борту ракети знаходився експериментальний супутник зв'язку, маса якого з урахуванням носія повинна бути запредельною.

Кияни обурюються надходженням платежів за січневе опалення 12 июня 2026

Кияни обурюються надходженням платежів за січневе опалення

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше