В Ірані стався землетрус поблизу ядерного об'єкта

24 марта 2025

В Ірані 21 березня стався землетрус в районі ядерного об'єкта, який є головним місцем збагачення урану в країні. Про це свідчать дані Іранського сейсмологічного центру, передає Newsweek.

Зазначається, що землетрус магнітудою 5,0 стався неподалік міста Ісфахан у центральній частині Ірану. Через кілька годин, близько 13:00, було зафіксовано другий поштовх магнітудою 4,5.

За даними іранських ЗМІ, внаслідок землетрусу жертв немає. При цьому ядерний об'єкт пошкоджено не було.

Як розповів глава відділу з управління кризовими ситуаціями провінції Ісфахан Реза Муссаві, наразі бригади швидкої допомоги оцінюють постраждалі райони.

Нагадаємо, у ніч проти 13 березня в районі італійського міста Неаполь стався землетрус магнітудою 4,4, який спричинив руйнування.

Раніше, 17 лютого,  поблизу португальської столиці Лісабона стався землетрус магнітудою 4,8.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Наслідки збою Starlink продовжують відчуватися досі 27 июля 2025

Наслідки збою Starlink продовжують відчуватися досі

Трамп критикує Європу щодо міграції 27 июля 2025

Глава Білого Дому пропонує взяти приклад зі США, які в останній місяць не впустили жодного нелегального мігранта.

Китайська Unitree випустила людиноподібного робота - недорого 26 июля 2025

Китайська Unitree випустила людиноподібного робота

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше