В Ірані вдруге за тиждень сталася пожежа на заводі міноборони

30 сентября 2023

В Тегерані (Іран) 28 вересня на заводі з виробництва автомобільних акумуляторів, що належить міністерству оборони, вдруге за тиждень сталася пожежа. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на іранські державні ЗМІ.

Під час пожежі у відділі зберігання пластикових відходів ніхто не постраждав.

Зазначається, що впродовж кількох років на військових об'єктах Ірану сталася низка пожеж та інших нещасних випадків, у яких країна часто звинувачує Ізраїль.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року в у місті Ісфахан в Ірані пролунав вибух в одному із центрів виробництва боєприпасів міноборони країни.

Також повідомлялося, що в Іраку понад 100 людей загинуло під час пожежі на весіллі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чмерковський із дружиною і трьома синами відсвяткували Різдво в однакових луках зі сніжинками. Фото 26 декабря 2025

Хореограф і колишній "Холостяк" Макс Чмерковський поділився, як разом із дружиною, Петою Маргатройд та їхніми дітьми відсвяткував цьогорічне Різдво.

У Києві на гарячому затримали кілера ФСБ, який намагався вбити офіцера ГУР МО України 26 декабря 2025

У Києві на гарячому затримали кілера ФСБ, який намагався вбити офіцера ГУР МО України. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна

У Києві власник квартири жорстоко вбив свого гостя 26 декабря 2025

У Києві власник квартири жорстоко вбив свого гостя. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Toyota ProAce Verso 4.9
Toyota ProAce Verso

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше