В Ісландії вивергається вулкан, евакуйовано ціле місто

20 декабря 2023

На південному заході Ісландії, на півострові Рейк'янес, після кількох тижнів сильних землетрусів почалося виверження вулкана. Про це повідомляє BBC.

З міста Гріндавік було евакуйовано близько чотирьох тисяч людей. Розташовані поряд із вулканом геотермальні курорти були закриті.

Зазначається, що виверження почалося північніше міста вчора пізно ввечері 18 грудня.

За даними метеорологічної служби Ісландії, довжина тріщини у вулкані становить близько 3,5 км, а лава витікає зі швидкістю від 100 до 200 кубічних метрів на секунду.

Регіон навколо столиці країни Рейк'явіка переживав зростання сейсмічної активності з кінця жовтня. Наприкінці осені ісландська влада почала будувати захисні мури для Гріндавіка.

Нагадаємо, влітку цього року в Ісландії було зафіксовано виверження вулкана Фаградальсфьядль, розташований за 40 км від Рейк'явіка - столиці країни.

Також повідомлялося, що внаслідок виверження вулкана в Індонезії загинули понад 20 людей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо, що найчастіше стає причиною аварій із травмованими водіями та пішоходами 6 февраля 2026

Стало відомо, що найчастіше стає причиною аварій із травмованими водіями та пішоходами

Україна та Греція запускають спільне виробництво найзахищенішого MRAP 6 февраля 2026

Україна та Греція запускають спільне виробництво найзахищенішого MRAP

Банківська криза у РФ вже почалася - розвідка 6 февраля 2026

Банківський сектор Росії неминуче потребуватиме додаткової державної підтримки, що посилить фіскальний і макроекономічний тиск на економіку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Студія ремонту 4.7
Студія ремонту

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше