20 ноября 2015
Італійські археологи виявили останки дівчини, яку односельці спалили і кинули в яму, а потім засипали могилу важкими каменями. На думку вчених, підлітка просто визнали відьмою. Скелет знайшли на території археологічного комплексу Сан-Калочеро, у місті Альбенга на Італійській Рив'єрі. Раніше вчені виявили іншу "відьму" — закопану обличчям вниз тринадцятирічну дівчинку.
Як і в інших "дивних" похованнях (коли покійникам кладуть цеглу в рот, прибивають цвяхами чи киями до землі, відрубують голову і кінцівки), каміння на обох могилах говорять про те, що місцеві жителі намагалися не дати "відьмам" повстати з мертвих.
В момент смерті дівчині було 15-17 років, її зріст складав всього 145 сантиметрів. Її спалили в невідомому місці, а потім поспіхом поховали в Сан-Калочеро, кинувши в яму і закидавши могилу камінням. Невідомо, спалили дівчину живцем чи попередньо умертвили.
Аналіз тканин показав, що "відьма" страждала від цинги. Блідість підлітка, гематоми і викликали підозри односельців.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Бредлі Купер і Джіджі Хадід засвітилися на літньому побаченні у Парижі 30 июня 2025
50-річного американського актора Бредлі Купера вкотре підловили по побаченні з 30-річною супермоделлю Джіджі Хадід. Цього разу прихильники натрапили на закоханих у Парижі.
Василь Сліпак загинув на фронті 9 років тому: як оперний співак світового рівня опинився на війні й що казав про перемогу України Він ще у 2015 році чітко висловився про своє бачення перемоги України над Росією
Трамп назвав Нетаньягу "героєм війни" та розкритикував суд над ним 30 июня 2025
Судовий процес проти очільника ізраїльського уряду - це "політичне переслідування", вважає президент США.