2 июля 2014
Угорщина будуватиме свою частину газопроводу "Південний потік", проти якого категорично против виступає Україна, адже це – проект російського "Газпрому" і йде в обхід нашої держави.
"Той, хто сказав, що ми не повинні будувати "Південний потік", має запропонувати альтернативу щодо того, як ми маємо жити без енергетики", - заявив угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан.
Ця заява Орбана підтвердила розбіжності у Євросоюзі щодо газогону. Раніше Єврокомісія закликала країни співдружності протистояти тиску Росії у питанні будівництва "Південного потоку", заявивши, що контракт з "Газпромом" підписаний з порушенням правил конкуренції.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай може змінити ситуацію на полі бою - Келлог 15 сентября 2025
Спецпредставник президента США наголосив, що санкції є дієвим інструментом, і їхній потенціал ще далеко не вичерпаний.
НПЗ у російській Уфі уразили дрони ГУР - ЗМІ 15 сентября 2025
Серед найбільш пошкоджених ділянок заводу опинилася вакуумна колона первинної переробки нафти. Також сталися перебої з водою, у місті зник мобільний інтернет, призупинив роботу аеропорт Уфа.
Матрасы-топперы: назначение, преимущества и советы по выбору 15 сентября 2025
Матрас-топпер — это тонкий матрас высотой 3–8 см, который кладут поверх основного спального места. Его главная задача — улучшить качество сна без покупки новой кровати или большого матраса