В Ізраїлі ортодокси протестують проти мобілізації

2 июля 2024

Протести ультраортодоксальних євреїв тривають уже кілька днів в Ізраїлі. Причиною цього стало рішення тамтешнього Верховного суду, що ухвалив: студенти релігійних закладів теж мають призиватися на службу до армії. Про це свідчать відео, що потрапили в соцмережі.

Євреї-ортодокси вважають, що це рішення неприпустиме, бо не відповідає тезам Тори (перша частина Біблії, що також відома як П'ятикнижжя).

Протести переросли в заворушення та сутички з поліцією.

В Ізраїлі існує загальний обов'язок проходити термінову службу в армії, але члени єврейських релігійних установ звільнялися від неї. Крім того, від служби звільнено представників арабської меншини в країні.

Як ми вже писали, Іран пригрозив Ізраїлю "війною на знищення". В Ізраїлі відповіли, що режим, який погрожує знищенням, заслуговує на знищення.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві під час пологів померло немовля, а наступного дня його мама - медику загрожує кримінальна відповідальність 14 января 2026

У Києві під час пологів померло немовля, а наступного дня – його мама. Подробиці трагедії Медику загрожує кримінальна відповідальність

Vivo готує серію смартфонів V70 для любителів фотографії 14 января 2026

Vivo готує серію смартфонів V70 для любителів фотографії

У Києві сотні будинків четвертий день без опалення 14 января 2026

У Києві сотні будинків четвертий день без опалення

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Medion Group 4.0
Medion Group

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше