В Ізраїлі тисячі людей вийшли на протести проти плану Нетаньяху щодо Гази

11 августа 2025

На вулиці Тель-Авіва ввечері 9 липня вийшли понад 100 тисяч протестувальників, щоб виступити проти плану прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху щодо окупації Гази. Про це повідомляє Reuters.

Напередодні в канцелярії прем'єра заявили, що кабінет безпеки ухвалив рішення захопити місто Газа, розширивши військові операції на спустошеній палестинській території.

Рішення ухвалили, незважаючи на широкий опір громадськості та попередження військових про те, що цей крок може поставити під загрозу життя заручників.

Зокрема, протестувальники виступають проти плану Нетаньягу, вимагають негайного припинення кампанії та звільнення заручників.

Як показують опитування, переважна більшість ізраїльтян виступають за негайне припинення війни, щоб домогтися звільнення решти 50 заручників, яких утримують у Газі. Офіційні особи Ізраїлю вважають, що живі ще близько 20 заручників.

Як пише видання, уряд Ізраїлю зіткнувся з різкою критикою як усередині країни, так і за кордоном. Зокрема заяви лунали і з боку європейських союзників. Причина та сама - у плані.

Очікується, що повний склад кабінету міністрів дасть своє схвалення вже сьогодні, у неділю 10 серпня.

Також у публікації йдеться, що наразі більшість звільнених заручників стали результатом дипломатичних переговорів. Однак переговори про припинення вогню, які могли б привести до звільнення більшої кількості заручників, провалилися в липні.

Нагадаємо, США та Катар розробляють спільний мирний план, що може стати ключем до припинення війни між Ізраїлем і ХАМАС та звільнення ізраїльських заручників.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ілон Маск став першим трильйонером в історії 12 июня 2026

Ілон Маск став першим трильйонером в історії

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка 12 июня 2026

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка. Подробиці трагедії Обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці

Цифри на газоні: у Вашингтоні розслідують закодований заклик "прибрати Трампа" 12 июня 2026

Число "86" в американському сленгу означає "позбутися", "відмовити" або "прибрати". Число "47" є відсилкою до Дональда Трампа як 47-го президента США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://autochronicl ehub.com 5.0
https://autochronicl ehub.com

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше