В Ізраїлі відбулися багатотисячні протести

22 апреля 2024

В Єрусалимі та інших ізраїльських містах тисячі людей вийшли на вулиці з вимогою звільнення заручників, яких утримує ХАМАС, та провести позачергові вибори до Кнесету. Про це у суботу, 20 квітня, повідомило The Times of Israel.

Так, протести із закликами щодо проведення нових виборів та укладення угоди про звільнення заручників відбулися у Тель-Авіві, Єрусалимі, Хайфі та багатьох інших містах по всій країні.

Один з антиурядових мітингів відбувся у Кесарії, північному прибережному місті, де мешкає прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу.

Опитування показують, що більшість ізраїльтян звинувачують Нетаньяху в провалах у сфері безпеки, які призвели до нападу бойовиків ХАМАС на громади на півдні Ізраїлю 7 жовтня.

Раніше Нетаньягу заявляв, що Ізраїль буде воювати до повної перемоги над ХАМАС. Після цього сало відомо, що Ізраїль вивів війська з півдня Сектора Гази.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Про небезпеку кави для здоров’я кісток попередили вчені 16 июля 2026

У невеликій кількості такий напій, як кава, зазвичай корисний. Але пити її занадто багато шкідливо…

У Росії будуть виробляти одеколон Дух Анкоріджа 16 июля 2026

"Духом Анкоріджа" у Кремлі характеризують ситуацію в американо-російських відносинах, яка нібито виникла після зустрічі лідерів США та РФ на Алясці.

Вчені довели безпеку кави для серця 16 июля 2026

Вчені з Каліфорнійського університету розвінчали міф про шкідливий вплив кави на серцево-судинну систему людини. У…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бандик О.А. 5.0
Бандик О.А.

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше