17 октября 2022
Ізраїль першим відеагував на інформацію у ЗМІ про постачання іранських ракет до Росії. Зокрема, міністр у справах діаспори Нахман Шай пропонує своєму уряду почати надавати військову допомогу Україні – порівнянну до тієї, яку вона отримує від США чи НАТО.
"Цього ранку з'явилися повідомлення про те, що Іран передає Росії балістичні ракети. Більше немає жодних сумнівів, який бік має вибрати Ізраїль у цьому кривавому конфлікті", - пише Шай в Twitter.
Зазначимо, що раніше видання The Washington Times із посиланням на джерела у військовому відомстві США повідомило, що Іран може забезпечувати РФ не лише дронами, а й балістичними ракетами. Йдеться про ракети малої дальності класу "земля-земля" Fateh-110 і Zolfaghar, здатні вражати ціль на відстані 300 і 70 кілометрів відповідно
Раніше соцмережі повідомили, що РФ замовила Ірану безпілотники Arash-2. Повідомляється, що боєзаряд цих дронів значно більший, ніж у іранських безпілотників Герань-2, які застосовують ЗС Росії в Україні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Скандал не вщухає: Трамп зробив заяву про Мелоні 21 июня 2026
Конфлікт між політиками відбувся після саміту G7. Трамп стверджує, що Мелоні "благала його про фото", та - заперечує.
Президент Франції назвав роль Європи у переговорах з РФ 20 июня 2026
Макрон зазначив, що європейці не є посереникаи, а мають бути за столом переговорів, оскільки інтереси ЄС безпосередньо пов’язані з тим, що відбувається в Україні.
Музичний дайджест: слухаємо нові релізи від MONATIK, WELLBOY та інших артистів 20 июня 2026
Музичний дайджест: слухаємо нові релізи від MONATIK, WELLBOY та інших артистів