Від російського громадянства відмовився ще один мільярдер

9 февраля 2024

Колишній партнер російського олігарха Алішера Усманова Василь Анісімов став сьомим мільярдером, який відмовився від громадянства РФ після початку повномасштабного вторгнення війни Росії в Україну. Про це з посиланням на надані Анісімовим документи повідомляє Forbes Russia.

Зазначається, що Анісімов відмовився від російського громадянства у вересні 2022 року, і тепер у нього залишається громадянство Домініки і Хорватії.

Громадянство Домініки мільярдер отримав у середині 1990-х, що коштувало йому близько 60 тис доларів. 

"Зараз Анісімов - громадянин Хорватії. Свій перший хорватський паспорт він отримав у жовтні 2003 року. Це вимагало набагато більших інвестицій: за кілька років він вклав у нерухомість країни загалом 11 млн дол. Гроші пішли, зокрема, на будівництво спортивної бази в Хорватії на острові Корчула. Там майже 20 років, аж до початку війни, тренувалися російські художні гімнастки", - йдеться в публікації.

Forbes Russia пише, що після відмови від російського громадянства Анісімов в'їжджає в Росію за бізнес-візою, яку оформляє на запрошення від компанії ТОВ Большое Домодедово. За даними видання, Анісімов стверджує, що жодними активами в Росії більше не володіє, а свою колишню компанію Coalco, а з нею і Большое Домодедово він передав менеджерам.

Forbes оцінює статки Анісімова в 1,6 млрд дол.

Нагадаємо, в лютому 2023 року Україна націоналізувала активи олігарха Усманова. БЕБ  передало АРМА майже 170 тисяч тонн залізної руди орієнтовною вартістю 1,8 млрд гривень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Путіна зробили заяву про тристоронній саміт 17 августа 2025

Як тільки будуть остаточно підбиті підсумки саміту США та РФ, прийматиметься подальше рішення про організацію нової двосторонньої зустрічі Трампа та Путіна, стверджує Юрій Ушаков.

Jerry Heil та YARMAK після скандалу з актором-аб'юзером зворушили новою версією кліпу з військовими та їхніми коханими. Відео 16 августа 2025

Jerry Heil і YARMAK зворушили новою версією кліпу на топову пісню з українськими військовими та їхніми коханими

Белла Хадід з батьками відвідала презентацію нового парфуму від свого бренду Orebella в Беверлі-Хіллз 16 августа 2025

28-річна американська супермодель Белла Хадід відвідала презентацію нового парфуму від свого бренду Orebella в Беверлі-Хіллз.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше