11 мая 2025

Співачка Катерина Бужинська поїхала з концертом в Одесу, однак знайшла час й для того, аби відкрити пляжний сезон.
Бужинська попозувала коло басейну у яскравому купальнику з геометричним принтом, пляжній накидці, штанях та хусточці.
"Вітання з рідної Одеси! Сьогодні відкрили пляжний сезон", - написала Катерина.


Співачка наробила фото у купальнику
До речі, на початку квітня Катерина Бужинська відпочивала зі своїми молодшими дітьми у теплих краях, де хизувалася пишним бюстом на тлі мальовничих краєвидів.
А восени співачка повезла дітей до Парижу, де здійснила їхню мрію.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, якою виросла "відлучена" дочка Тома Круза та ким вона стала 28 июля 2026
Без батьківського прізвища та під опікою матері: якою виросла "відлучена" дочка Тома Круза та ким вона стала Дівчині зараз 20 років
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
Колаборанти з Херсонщини отримали "запасні аеродроми" в РФ - ЗМІ 28 июля 2026
Представники верхівки окупаційної адміністрації на т.о. Херсонщині завчасно придбали житло в Москві та Краснодарському краї, готуючись до можливого відступу.