12 июня 2024
Американська телеведуча Меган Маккейн поділилися своїми враженнями після зустрічі зі співачкою Дженніфер Лопес на шоу "The View" у 2019 років. Журналістка назвала зірку "глибоко неприємною людиною", додавши, що актриса була "нещирою і не милою".
Про це вона з лайкою розповіла у своєму подкасті Citizen McCain. "Я теж ділюся подібними негативними історіями", – промовила Меган. На фоні чуток про розлучення з Беном Аффлеком та поведінки Джей Ло на красних доріжках, чимало користувачів критикують селебріті. Маккейн зазначила, що не хотіла б підсилювати хейт у сторону знаменитості.
Утім ведуча все ж поділилася своїми емоціями від інтерв'ю з Лопес: "У неї було найбільше оточення, яке я коли-небудь бачила. Більше, ніж у Кім Кардашьян і президента Джо Байдена". Вона зазначила, що Дженніфер має нехорошу репутацію, тож Меган "не викриває нічого".
Маккейн додала, що співачці слід "змиритися" з тим, що її ненавидять у мережі. "Є чимало реальних людей, людей нижчої ланки, які працюють на шоу, працівників сфери обслуговування, офіціанток, які знають про неї дуже негативні історії", – додала ведуча.
Раніше OBOZ.UA писав про Демі Мур вийшла в люди у кросівках із позолоченими відбитками пальців ніг за 2300 євро. Деталі – у нашому матеріалі.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китайська багаторазова ракета з нержавіючої сталі вирушить у політ у четвертому кварталі 13 июля 2025
Китайська багаторазова ракета з нержавіючої сталі вирушить у політ у четвертому кварталі
Tesla спробує вибратися з кризи, запустивши продаж електромобілів в Індії 13 июля 2025
Tesla спробує вибратися з кризи, запустивши продаж електромобілів в Індії
В Італії фермери потерпають від навали "банд" рожевих фламінго 13 июля 2025
Зграї цих красивих птахів поклали око на рисові поля у провінції Феррара, між Венецією та Равенною.