1 декабря 2025
Спецпосланець президента США Стів Віктофф дав позитивну оцінку американсько-українським переговорам у Маямі. Про це увечері в неділю, 30 листопада, передає Суспільне.
Зазначається, що Віктофф після зустрічі з представниками України оцінив переговори "позитивно". Він підтвердив, що у понеділок вирушає до Москви, де 2 грудня планує провести переговори з господарем Кремля Володимиром Путіним.
Однак, деталі майбутньої зустрічі з Путіним наразі не розкриваються.
Нагадаємо, у неділю у Маямі відбувся другий раунд переговорів щодо "мирного плану". За підсумками переговорів державний секретар США Марко Рубіо заявив про зроблений "черговий крок", але, за його словами, ще є над цим працювати. "І, звичайно, є ще одна сторона (Росія – ред.), яка може стати частиною цього рівняння".
На початку зустрічі Рубіо заявляв, що наразі пройдено "половину шляху у забезпеченні суверенності і незалежності для України".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп: Ми підняли 155 літаків для порятунку пілотів F-15 7 апреля 2026
Більша частина літаків, за словами очільника Білого дому, виконувала відволікаючий маневр.
Співучасник теракту в Crocus City Hall наклав на себе руки - ЗМІ 7 апреля 2026
Російські ЗМІ встановили факт спроб самогубства двох арештантів; в одного з них спроба виявилася вдалою.
Росія втратила майже $1 млрд через атаки дронів по терміналах на Балтиці 7 апреля 2026
Низка ударів по ключових нафтових терміналах Росії на Балтиці завдала збитків майже на мільярд доларів.