29 октября 2024
Гуморист Віктор Розовий після важкого поранення на фронті й довгої реабілітації знайшов для себе роботу серед цивільних. Майже уся його кар'єра була пов'язана із шоу "Ліга сміху", тому цього разу він повертається в проєкт, але в новій ролі.
Раніше Розовий брав участь в програмі як учасник команди "Загорецька Людмила Степанівна", пізніше він разом із Євгенієм Кошовим був ведучим. Тепер гуморист спробує себе в ролі редактора "Ліги сміху", тому на камеру не з'являтиметься. Про те, що це шоу давно стало його улюбленою справою, Розовий розповів в програмі "Ближче до зірок".
Його робота на "Лізі сміху" стосуватиметься коригування жартів, які запропонують різні команди. Гуморист зізнався, що погодився на пропозицію співпраці без вагань.
"Це велика честь для мене. Я люблю "Лігу сміху" і завжди хочу бути корисним", – зізнався Віктор Розовий.
Він також стверджує, вливатися у суспільство таким способом корисно для відновлення після отриманих травм. Про це йому розповіли фахівці з реабілітації.
Однак не лише проєкт зробив свій вклад у покращення здоров'я гумориста, а і його колега по цеху Євген Кошовий. Актор зізнався, що відвідував Розового в лікарні й постачав йому солодощі, які забороняли лікарні.
"Коли він був у "Феофанії" (лікарня у Києві. – Ред.) я до нього приходив. Кажу: "Я наступного разу прийду і тобі (принесу. – Ред.) пончики. Можна?" Він каже: "Лікарі кажуть, що ні, а я хочу". Тому сьогодні намагаюся замовити ці пончики, тому що перед другом незручно", – розповів Євген Кошовий.
Гуморист Віктор Розовий воював в складі 3-ї окремої штурмової бригади на Донецькому напрямку, але 21 березня він отримав ускладнене осколкове поранення голови. Це відбулося під час виїзного завдання. Нині він пересувається у кріслі колісному, але активно проходить реабілітацію.
Раніше OBOZ.UA писав, що Віктор Розовий вже розповідав, що після реабілітації планує відновити кар'єру коміка. Як бачимо, частково йому вдається це зробити.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині зіткнулись два легковики: одну з машин розірвало навпіл, є загиблі 1 июля 2025
На Київщині зіткнулись два легковики: одну з машин розірвало навпіл, є загиблі. Фото Обставини та причини ДТП встановлять правоохоронці
У США невідомий стріляв по пожежних та поліції, є загиблі 1 июля 2025
За даними поліції, стрілець влаштував засідку неподалік від міста Кер-д'Ален. Є ймовірність, що він діяв не сам.
Від найдорожчого розлучення до весілля століття: історія стосунків Джеффа Безоса з Лорен Санчес 1 июля 2025
61-річний Джефф Безос і 55-річна Лорен Санчес - одна найбагатших і найвідоміших пар у світі. Безос є одним з найзаможніших людей у світі, а його статки перевищують 200 мільярдів доларів. Санчес - колишня репортерка і ліцензована пілотеса, яка заснувала компанію з повітряної зйомки.