Віра Брежнєва прогулялася Берліном у синьо-жовтому образі

14 декабря 2022

Популярна українська співачка та актриса Віра Брежнєва вирушила разом із друзями до Берліна, Німеччина. Там вона приміряла образ у кольорах прапора України.

Стильним аутфітом у трендових жовтому та блакитному відтінках зірка похвалилася у своїх InstaStories. На фото вона відзначила обліковий запис під назвою I see UA flag. Це Instagram-проєкт, ідея якого – показати, що українці та люди по всьому світу почали все частіше помічати кольори українського прапора у повсякденному житті після початку повномасштабної війни.

Для прогулянки Берліном Брежнєва одягла теплий пуловер кукурудзяного відтінку, накинувши зверху такий самий светр тільки блакитного кольору. Лук у стилі стрітстайл доповнили світло-блакитні джинси та яскраві жовті кеди.

"Берлін. Друзі. Прогулянки", – лаконічно підписала один зі знімків артистка.

Нагадаємо, після 24 лютого Віра Брежнєва залишила РФ. Її колишня PR-менеджерка заявила, що зірка розірвала всі контракти у Росії і не має наміру повертатися. Згодом співачка засвітилася на відео із гуманітаркою для  України, коли розвантажувала фуру.

Як писав OBOZREVATEL раніше, Брежнєва за більш як 9 місяців повномасштабної війни дала свій перший сольний концерт. Артистка виступила у Ризі, Латвія. Розповідаючи публіці про переживання щодо рідної країни, зірка не змогла стримати сліз.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Україна в лідерах: штучний інтелект зробив прогноз на фінал Євробачення 2025 і назвав переможця 16 мая 2025

Україна в лідерах: штучний інтелект зробив прогноз на фінал Євробачення 2025 і назвав переможця Він також назвав приблизну кількість балів, які може отримати Україна

Сирія витурила Росію з порту Тартус та віддала його ОАЕ 16 мая 2025

Новий договір з Еміратами укладено після розірвання угоди з РФ про спільне з сирійським урядом управління портом.

Наречена найбагатшої людини світу відсвяткувала дівич-вечір у Парижі: на свято прийшли топзірки 16 мая 2025

Наречена найбагатшої людини світу відсвяткувала дівич-вечір у місті кохання: на свято прийшли топзірки. Фото Весілля має відбутися в Італії вже у червні

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Парфюм 4.9
Парфюм

Отзывов: 1

Doctor Sam  
Doctor Sam

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше