Вірменія та Азербайджан заявили про готовність до переговорів

21 сентября 2022

США закликали Вірменію та Азербайджан до подальших переговорів, щоб послабити напругу після останньої ескалації, внаслідок якої загинули десятки людей. Сторони конфлікту висловили готовність вирішити це питання. Про це заявив Держдеп за підсумками зустрічі Ентоні Блінкена з главами МЗС обох країн у Нью-Йорку, повідомляє Європейська правда.
 
"Держсекретар Блінкен висловив співчуття з приводу загиблих і наголосив на необхідності запобігання подальшим військовим діям, наголосивши на важливості повернення до мирного процесу. Вони обговорили наступні кроки, і секретар закликав сторони зустрітися знову до кінця місяця", - йдеться в повідомленні.
 

Міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян та глава МЗС Азербайджану Джейхун Байрамов зустрілися на полях щорічної Генеральної асамблеї ООН.
 
У вірменському відомстві повідомили, що під час зустрічі Мірзоян наголосив: азербайджанські збройні сили мають залишити територію Вірменії. За його словами, також мають бути запроваджені міжнародні механізми для запобігання подальшій ескалації. Крім того, важливо негайно вирішити гуманітарні питання, у тому числі репатріацію військовополонених.

У МЗС Азербайджану повідомили, що Байрамов на зустрічі заявив про "провокації та напади на Азербайджан 12-14 вересня". Чиновник також звинуватив Вірменію у порушенні режиму припинення вогню.
 
Міністр також повідомив "про готовність до термінових переговорів відповідно до тристоронніх заяв та результатів брюссельської зустрічі лідерів для забезпечення тривалого миру".
 

Нагадаємо, голова Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі під час свого візиту до Єревану заявила, що засуджує "незаконні та смертоносні атаки" Азербайджану на прикордонну територію Вірменії.
 
Зазначимо також, що в МЗС Азербайджану висловили "глибокий жаль" через заяви Пелосі під час її візиту до Вірменії.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Юрій Рибчинський здивував, як президентство Віктора Ющенка зруйнувало їхню 13-річну дружбу 13 августа 2025

Юрій Рибчинський здивував, як президентство Віктора Ющенка зруйнувало їхню 13-річну дружбу: став зовсім іншою людиною На політика вплинуло оточення

Дімопулос помилувалася своєю 5-річною принцесою в рожевих луках у Франції. Фото 13 августа 2025

Санта Дімопулос показала стильний гардероб своєї дочки у Каннах

Європа купує більше зброї для України, ніж США - дослідження 13 августа 2025

Від початку війни до червня 2025 року Європа виділила щонайменше 35,1 мільярда євро військової допомоги через оборонні закупівлі - на 4,4 мільярда євро більше, ніж США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше