14 мая 2025
Вірменія відмовилася від закупівель російської зброї та почала купувати озброєння в Індії та Франції. Про це повідомляє видання Ведомости.
Остання оборонна угода Вірменії з Росією на суму 400 млн доларів була підписана ще в 2021 році й досі не виконана у повному обсязі. Про це свідчить доповідь Російської ради з міжнародних справ (РСМД) Російсько-вірменська взаємодія на сучасному етапі.
У 2022–2023 роках Єреван уклав з Нью-Делі оборонні контракти на понад 1,5 млрд доларів, а з Парижем у 2023–2024 роках — на 250 млн доларів.
В Індії Вірменія закупила:
Франція поставить Вірменії:
Нагадаємо, Нікол Пашинян заявив, що Вірменія більш не може покладатися на РФ як на основного оборонного та військового партнера. Згодом він наголосив, що Вірменія не виступає союзником Росії у війні проти України.
Росія готує проросійських політиків до виборів у Вірменії - ЗМІ
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Один із найпопулярніших учителів України одружився: який вигляд має дружина зірки TikTok Руслана Циганкова 23 декабря 2025
Один із найпопулярніших учителів України одружився: який вигляд має дружина зірки TikTok Руслана Циганкова Ніхто з колег і учнів не знав про це
Мінськ вироблятиме снаряди для армії РФ - опозиція 23 декабря 2025
Завод залежатиме від імпортних матеріалів і технологій, оскільки Білорусь не виробляє жодного з критично важливих компонентів для вибухових речовин.
Сьогодні WhatsApp в Росії сповільнили на 70–80 % 22 декабря 2025
В Україні знову зафіксовані масові проблеми в роботі WhatsApp. За останню добу сервіс моніторингу «Збій.рф» відзначив помітний ріст скарг користувачів, що підтверджують і дані платформи Downdetector. Основний потік повідомлень припав на користувачів з Москви, однак проблеми торкнулися й інших регіонів країни.