25 февраля 2025
Автомобіль BMW з трьома військовослужбовцями розбився на трасі під Твер'ю. Про це у вівторок, 25 лютого, повідомляє російське видання ASTRA, що позицінує себе як незалежне.
"На трасі М-11 під Твер'ю 22 лютого водій BMW втратив контроль і врізався в огорожу. Від удару автомобіль розірвало на частини", - йдеться в повідомленні.
ЗМІ дізнався, що за кермом був військовослужбовець військової частини 45678, 40-річний Михайло Єрмаков, що загинув на місці події.
Разом із ним у машині їхали двоє військових. Один із них - 40-річний Денис Садовський - теж помер.
Третю жертву ДТП - 34-річного Юрія Кулюда - госпіталізували з забиттям головного мозку та іншими травмами.
Нагадаємо, в російському Білгороді у ніч проти 7 лютого троє військовослужбовців із Дагестану на BMW X7 проскочили на червоне світло в центрі міста і на швидкості не менше 150 км/год врізалися в машину швидкої допомоги. Двоє жінок-фельдшерів загинули на місці.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Оливкова олія допомагає організму засвоювати вітаміни 28 апреля 2026
Це було доведено експериментом.
Нафтогазові доходи Кремля зростуть у травні - ЗМІ 28 апреля 2026
Бюджетні надходження РФ від нафти і газу за січень-травень можуть перевищити 2,94 трлн рублів, що менше за 3,16 трлн рублів за аналогічний період 2025 року.
Співачка Тейлор Свіфт взялася захистити свій голос і зовнішній вигляд від штучного інтелекту 28 апреля 2026
Зірки шоу-бізнесу через свою популярність часто стають об'єктами маніпуляцій з їхньою зовнішністю та голосом, особливо в епоху бурхливого розвитку генеративного штучного інтелекту. Американська виконавиця Тейлор Свіфт вирішила захистити авторськими правами не лише свій голос, а й використовувані зовнішні образи.