В ISW оцінили риторику Путіна і пояснили, чи змінюватиме він цілі

28 октября 2022

Висловлювання президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо війни на території України і нападки на її владу, що тривають, свідчать про те, що Путін продовжить переслідувати цілі, заради яких віддав наказ про повномасштабне вторгнення 24 лютого. Про це у середу, 26 жовтня, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
 
Аналітики вказали, що керівник Кремля під час нещодавньої зустрічі із представниками спецслужб СНД просував пропагандистські тези.
 
"Путін заявляв, що "Україна втратила суверенітет" і "США використовують Україну як таран" проти Росії, Союзної держави Росії та Білорусі, ОДКБ та СНД", - зазначають у ISW.
 

Фахівці зазначили, що висловлювання Путіна підтримав речник держдуми В'ячеслав Володін. Депутат говорив, що "Україна окупована НАТО" та "стала колонією США".
 
В Інституті вивчення війни зазначили, що така риторика несумісна з переговорами на рівноправній основі про припинення вогню, не кажучи вже про закінчення війни, розпочатої Росією.
"Це рішуче свідчить про те, що Кремль все ще прагне військової перемоги в Україні та зміни влади в Києві, що вплинуло б на переорієнтацію України від Заходу. Це також вказує на те, що цілі Путіна виходять за межі території, яку він намагався анексувати ", - додали аналітики.
 
Зазначимо, колишній командувач військ США в Європі та генерал армії США у відставці Бен Ходжес упевнений, що Збройні сили України здатні вже цього року деокупувати території, захоплені росіянами після 24 лютого. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Apple знову наступає на ті самі граблі: iPhone 18 збереже суперечливий дизайн iPhone 17 6 мая 2026

Apple знову наступає на ті самі граблі: iPhone 18 збереже суперечливий дизайн iPhone 17

Блокада триватиме: Трамп призупиняє проєкт Свобода 6 мая 2026

Цей крок є тимчасовим і необхідним для оцінки можливостей укладення остаточної угоди з Тегераном, пояснив глава США.

4 чи 32 ГБ: Microsoft заплуталася у власних рекомендаціях щодо оперативної пам'яті для Windows 11 6 мая 2026

Microsoft видалила зі свого сайту документ, у якому називала 32 Гбайт оперативної пам'яті апгрейдом «без турбот» для ігор на Windows 11, а 16 Гбайт — базовим рівнем. Текст, ймовірно написаний нейромережею, викликав невдоволення геймерів і суперечив офіційним системним вимогам самої Microsoft, де мінімумом досі вказані 4 Гбайт. Компанія також прибрала лютневий документ, що позиціонував ПК з Copilot+ як готове ігрове рішення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

10 міська лікарня 0.2
10 міська лікарня

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше