В ISW пояснили, навіщо Путін їздив у Ростов

20 августа 2023

Очільник Кремля Володимир Путін з’їздив у Ростов, аби продемонструвати свій контроль над ситуацією в країні і армією РФ. Про це у суботу, 19 серпня, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики нагадали, що Путін у Ростові зустрівся з начальником російського Генерального штабу генералом Валерієм Герасимовим та вищим офіцерським складом у штабі Південного військового округу.

"Це був перший візит Путіна до Ростова-на-Дону після того, як група Вагнер взяла під контроль штаб у місті 23-24 червня", - зазначили аналітики. 

На думку експертів, цей візит є публічним жестом, аби показати, що він підтримує Герасимова та його групу командирів, незважаючи на те, що ці командири не змогли зупинити заколот ПВК Вагнер або досягти воєнних цілей, які поставив перед ними Путін ще на початку війни.

"Російський диктатор, ймовірно, намагається зобразити себе таким, що контролює свою армію", - додають фахівці.

Нагадаємо, глава держави-агресора провів нараду у Ростові з військовими і заслухав доповіді начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова, командувачів напрямків та інших вищих офіцерів.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Київ у відповідь на "абсурдні заяви" Орбана запустив Угорське радіо України 3 апреля 2026

Угорське радіо України - цілодобовий стрім з офіційною позицією Києва буде спростовувати маніпуляції з боку Будапешта.

BMW збирає інформацію з автомобілів для навчання автопілота 3 апреля 2026

BMW збирає інформацію з автомобілів для навчання автопілота

Росія офіційно заборонила експорт бензину 3 апреля 2026

Обмеження ‌на експорт бензину не буде ‌поширюватися лише на поставки за міжнародними міжурядовими ‌угодами.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Zainab  
Zainab

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше