4 октября 2024
Внаслідок підриву банкомата в Амстердамі в ніч проти 3 жовтня 14 прилеглих будинків зазнали пошкоджень. Про це повідомляє NLTimes.
Свідки повідомили, що чули два "гігантські вибухи" і бачили двох чоловіків у темному одязі, які тікали на скутері.
Зазначається, що у результаті знесло стіну на сходовій клітці будинку, де був банкомат та вибило вікна в сусідніх будинках. Щонайменше один з будинків став непридатним для проживання.Сам банкомат розірвало на шматки.
За інформацією поліції Амстердама, ніхто з людей не постраждав. Розпочато розслідування. Чи вдалося зловмисникам викрасти готівку з банкомату - наразі невідомо.
Нагадаємо, у Харкові невідомі підірвали банкомат. Грабіжники використовували саморобний вибуховий пристрій, який помістили в відсік для видачі грошей.
Раніше в Києві правоохоронці затримали двох чоловіків. Вони кілька місяців викрадали платіжні термінали в різних районах міста, а недавно - підірвали банкомат у Дніпровському районі столиці.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В МЗС Італії відреагували на новий випад Трампа проти Мелоні 7 июля 2026
Випади президента США Дональда Трампа на прем'єр-міністерку Джорджі Мелоні не вплинуть на відносини між двома країнами
Власники Apple зробили вибір: у топ-рейтингу опинилися зовсім не новинки 7 июля 2026
Власники Apple зробили вибір: у топ-рейтингу опинилися зовсім не новинки
У Навроцького проти публікації даних про військову допомогу Києву 7 июля 2026
У канцелярії президента Польщі Кароля Навроцького розкритикували намір уряду оприлюднити інформацію про військову допомогу Україні. Там вважають, що такі дані не повинні бути відкритими для громадськості.