В Аргентині 29 людей померли від лихоманки Денге

14 февраля 2024

В Аргентині у 14-ти з 24-х провінцій країни зареєстрували більше 39,5 тисячі випадків захворювання на небезпечну лихоманку Денге, 29 із яких завершилися летальним результатом. Про це повідомляє Xinhua з посиланням на аргентинське міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що найбільше хворих на лихоманку в провінціях у центрі й на північному сході країни, а також п’яти провінціях на північному заході.

За даними МОЗ Аргентини, лихоманка продовжує поширюватися швидкими темпами. Ще десять днів тому, на початок лютого, в країні було зареєстровано 36,8 тисячі випадків, із яких 1813 були завезені людьми, котрі приїхали до країни з-за кордону. З кінця серпня минулого року до початку лютого рівень передачі вірусу становив 86 випадків на 100 тисяч жителів по всій країні.

Лихоманка Денге - це вірусна інфекція, що передається людині через укус інфікованих комарів і є поширеною в тропіках. За даними ВООЗ, у більшості людей, які захворіли на лихоманку Денге, симптоми не розвиваються, але якщо вони з’являються, то можуть включати високу температуру, головний біль, ломоту в тілі, нудоту і висип. Більшість людей одужують приблизно через тиждень, проте у разі важкої форми людину госпіталізують. Денге може призвести до летального результату.

Нагадаємо, у США виявили перший випадок бубонної чуми за 10 років.

Раніше повідомлялося, що у Зімбаве стрімко поширюється холера, якиа забрала життя десятків людей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо напої, які допоможуть схуднути 2 ноября 2024

Названо напої, які допомагають худнути

Росія змінила техніку запуску Shahed-136 2 ноября 2024

Росія змінила техніку запуску Shahed-136

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше