В Аризоне арестовали метателя апельсинов

12 ноября 2010

33-летний Брайан Хенио был задержан в апельсиновой роще, расположенной рядом с аэропортом Falcon Field. Информации о том, с какой целью он швырял фрукты в самолеты, нет. Однако полицейские, задержавшие Брайана, заметили на верхней губе нарушителя полосу краски.

Выяснилось, что Брайан нюхал краску. У него был конфискован баллончик с аэрозолем. Полицейские сообщили, что на момент задержания Хенио находился в "крайне нервном состоянии" и сопротивлялся представителям органов охраны порядка.

Чтобы узнать больше, читай отзывы.

lenta.ru

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вийшов Chrome 150 — в ньому виправили майже 400 вразливостей, включаючи 15 критичних 2 июля 2026

Місяць тому Google повідомила про виправлення в браузері Chrome 429 вразливостей, 22 з яких були визнані критичними. У новій версії Chrome під номером 150 компанія виправила ще 382 вразливості безпеки, включаючи 15 критичних. За даними Google, жодна з виправлених вразливостей не використовувалася зловмисниками, але оновлення настійно рекомендується до встановлення.

ДТП в Туреччині: автобус із 30 поляками потрапив в аварію 2 июля 2026

Аварія сталася вранці на півдні Туреччини. На жаль, є жертви та постраждалі. Правоохоронці встановлюють причини ДТП.

Стан шкіри ніг може вказувати на діабет другого типу 2 июля 2026

Діабет другого типу виникає при нездатності виробляти організмом інсулін в достатній кількості або коли інсулін…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MED PROTECT LLC 5.0
MED PROTECT LLC

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше