12 ноября 2010
33-летний Брайан Хенио был задержан в апельсиновой роще, расположенной рядом с аэропортом Falcon Field. Информации о том, с какой целью он швырял фрукты в самолеты, нет. Однако полицейские, задержавшие Брайана, заметили на верхней губе нарушителя полосу краски.
Выяснилось, что Брайан нюхал краску. У него был конфискован баллончик с аэрозолем. Полицейские сообщили, что на момент задержания Хенио находился в "крайне нервном состоянии" и сопротивлялся представителям органов охраны порядка.
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
lenta.ru
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft не буде перевантажувати Windows 11 функціями штучного інтелекту — можливості Copilot та Recall скоротять 2 февраля 2026
За даними видання Windows Central, компанія Microsoft серйозно переглядає підхід до інтеграції в Windows 11 інструментів на базі штучного інтелекту, включаючи віртуального помічника Copilot та спірну функцію Recall, яка фіксує всі дії користувача операційної системи. Програмний гігант скоротить функціональність Copilot і перегляне концепцію Recall в рамках серйозної зміни стратегії розвитку.
В Росії виступили проти західних військ в Україні 2 февраля 2026
В Москві вказали, що приналежність іноземних сил до тієї чи іншої країни для них не має значення.
Вчені зі Стенфордського університету опублікували нове дослідження, в якому вони пророкують світле майбутнє покращеній геотермальній енергетиці (EGS). До недавнього часу енергію забезпечували геотермальні джерела в сейсмічно активних зонах з виходом на поверхню. У майбутньому це буде пов’язано з масовим бурінням свердловин із закачуванням туди води для нагріву, без прив’язки до природних джерел — це буде вигідніше, ніж будь-яка інша сучасна енергетика.