В Австралії кенгуру вперше майже за 100 років убив людину

15 сентября 2022

В Австралії чоловік помер після нападу кенгуру, якого він тримав як домашню тварину. Про це повідомляє ВВС.
 
Коли бригада швидкої допомоги прибула на місце події, кенгуру заважав їм допомогти чоловікові. Тим самим поліцейські були змушені застрелити сумчастого, щоб медики змогли дістатися потерпілого. Чоловік помер на місці.
 
Це перший випадок смерті від нападу кенгуру в Австралії з 1936 року.
 
Дані тварини мають гострі зуби, пазурі і потужні ноги, при цьому вони рідко атакують людей.

Втім, доцент Грем Коулсон повідомив, що проблема кенгуру та людей у ​​тому, що ми обидва пересуваємось на двох ногах у вертикальному положенні і така поза – це виклик для самця кенгуру.
 
Раніше повідомлялося, що в австралійському штаті Новий Південний Уельс двох 17-річних парубків звинуватили в умисному вбивстві 14 кенгуру.
 
Шимпанзе мають власні соцмережі

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо звідки береться гіпертонія і навіщо вимірювати тиск, якщо з вами все в порядку 10 февраля 2026

Гіпертонія — найстрашніший ворог людства. Це не перебільшення, на совісті цієї недуги мільйони смертей. Можливо, ви також хворі і навіть не підозрюєте про це.

Audi визнає провал і готує A4 до нового життя 10 февраля 2026

Audi визнає провал і готує A4 до нового життя

У Києві відновили теплопостачання на Троєщині 10 февраля 2026

У Києві відновили теплопостачання на Троєщині

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше