В Азербайджані звинуватили РФ в масованій кібератаці на країну

2 мая 2025

За кібератакою на Азербайджан в лютому 2025 року стояла Росія. Про це заявив голова комісії з протидії гібридним загрозам парламенту Азербайджану Рамід Намазов на громадських слуханнях 2 травня. Про це повідомило державне агентство Азербайджану АПА.

За словами Намазова, перевірка встановила, що кібератака 20 лютого проти азербайджанських ЗМІ була здійснена групою APT29, відомою також як Cozy Bear - її повʼязують із російською військовою розвідкою.

"Діяльність APT29, яка займається кібершпигунством, в основному спрямована проти державних структур, іноземних дипломатичних представництв, а також секторів політики, оборони, енергетики, ЗМІ та інших критичних сфер", - зазначив він.

За його словами, зловмисники проникли в мережі азербайджанських медіасистем заздалегідь.

Намазов стверджує, що причиною кібератаки стало рішення влади Азербайджану 3 лютого закрити Російський дім у Баку через порушення законодавства, а також можливе закриття азербайджанської філії радіо Sputnik.

Як заявив голова комісії з протидії гібридним загрозам парламенту Азербайджану, "саме через ці процеси стався цей політично мотивований інцидент кібервтручання".

Нагадаємо, проросійські хакери атакували сайти фінських політпартій.

Раніше проросійське хакерське угруповання NoName57 атакувало бельгійські урядові сайти. Під час DDoS-атаки на сайт надсилається велика кількість трафіку, через що сайт перевантажується і стає недоступним.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Кремлі назвали ймовірну тривалість саміту РФ-США 16 августа 2025

Літак глави Кремля Володимира Путіна покинув Магадан, майже на годину пізніше запланованого вильоту.

Українцям у США загрожує депортація через втрату гуманітарного захисту - ЗМ 15 августа 2025

Наразі депортувати можуть 120 тисяч українців, які виїхали після повномасштабної війни та отримали дворічний поновлюваний статус, відомий як гуманітарний пароль.

БПЛА атакували НПЗ у Сизрані - соцмережі 15 августа 2025

БПЛА атакували нафтопереробний завод у Самарській області. Очевидці кажуть про сильну пожежу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше