21 февраля 2025
Судно Павло Грабовський з 3000 тонн кукурудзи на борту зазнало лиха в Азовському морі. Суховантажне судно належить компанії VI-ZA SUN LTD, країна її реєстрації Сент-Кітс і Невіс. Про це повідомляє російський провладний Telegram-канал Shot.
Суховантаж під прапором Панами вийшов з Ростова-на-Дону в турецький Самсун, проте дістав пробоїну на шляху, повідомляє другий російський канал Baza.
Інцидент стався 16 лютого неподалік порту Азов. Моряки не стали посилати сигнал лиха, а лишень попросили дозволити їм зайти в гавань для ремонту судна. Це буде можливим, коли підніметься рівень води, інакше є ризик сісти на мілину.
На допомогу судну попливли криголами Капітан Демидов та Капітан Чудінов.
Нині судно поставлено на якір. Його капітан - 58-річний громадянин Азербайджану - відмовився від коментарів ЗМІ.
Саме судно типу річка-море побудовано в 1979 році в Нижньому Новгороді. У транспортних поліціях заявили, що через пошкодження в баластний танк почала надходити вода, постраждалих нема.
Нагадаємо, 15 грудня два танкери, Волгонефть-212 і Волгонефть-239, зазнали аварії в Керченській протоці.
Додамо, що після катастрофи мазут із танкерів прибило до берегів Краснодарського краю — пляжі почорніли від мазуту.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стали відомі 8 причин ранкового головного болю, які не варто залишати без уваги 26 февраля 2026
Головний біль вранці робить нестерпним увесь день. Причини недомагання можуть бути найрізноманітнішими — від алкогольних узливань напередодні до серйозних захворювань.
Google довірила Gemini самостійне управління покупками на нових смартфонах Pixel і Samsung Galaxy 26 февраля 2026
Google представила агентську функцію автоматизації для Gemini на смартфонах Pixel 10 та Samsung Galaxy S26. ІІ-агент зможе самостійно відкривати додатки, робити замовлення в магазинах та багато іншого, замінюючи дії користувача.
Бундесвер отримає дрони-камікадзе на €540 млн 26 февраля 2026
Міністерство оборони ФРН планує замовити дрони-камікадзе у стартапів Helsing та Stark Defence на суму близько 540 млн євро.