В Білому домі сказали, хто може стояти за смертю Пригожина

30 августа 2023

У Білому домі вважають, що за смертю ватажка ПВК Вагнер Євгена Пригожина може стояти Кремль. Про це у вівторок, 29 серпня, заявила прес-секретарка Білого дому Карін Жан-П'єр, повідомляє Sky.

"Ми всі знаємо, що Кремль має довгу історію вбивства опонентів", - наголосила Жан-П'єр.

Раніше президент США Джо Байден припустив, що за катастрофою літака ватажка ПВК Вагнер міг стояти Путін. Він зазначив, що точно не знає, що сталося, але "не здивований".

Відомо, що Пригожина поховали на кладовищі в Санкт-Петербурзі. У прес-службі Вагнера заявили, що прощання проходило в закритому форматі. 

Нагадаємо, 23 серпня у Тверській області РФ впав літак із десятьма людьми на борту, серед яких значився і Пригожин з командуванням ПВК Вагнер. Усі вони загинули.

27 серпня смерть бізнесмена в авіакатастрофі підтвердив Слідчий комітет РФ.

А формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що двічі попереджав Пригожина.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Oukitel показала смартфон із прикурювачем і батареєю на 20 000 мАг 6 марта 2026

Oukitel показала смартфон із прикурювачем і батареєю на 20 000 мАг

Смартфони Xiaomi незабаром подорожчають через дефіцит пам'яті 5 марта 2026

Зростання цін на чипи пам'яті викликає занепокоєння в усій індустрії смартфонів. Нещодавно генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь відповів на запитання щодо ймовірності того, що дефіцит чипів пам'яті вплине на вартість смартфонів. Його коментарі з цього питання проливають світло на більш широкі проблеми з постачаннями, які торкаються сегмента споживчої електроніки.

Сенат не стримав повноваження Трампа щодо Ірану 5 марта 2026

Президент США зберігає можливість і надалі здійснювати військові дії проти Тегерану без окремого схвалення Конгресу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше