3 января 2025
Щонайменше 25 російських "шахедів" залетіли з України в Білорусь з 31 грудня по 3 січня. Зокрема 13 - у новорічну ніч. Про це повідомив моніторинговий проєкт Бєларускі Гаюн на своєму Telegram-каналі.
Проєкт зазначає, що 31 грудня до РБ зайшло вісім "шахедів", більшість із яких пройшли через "білоруський коридор" та вилетіли назад до України. Заходи 31 грудня були з опівночі, а о 09:54 залетів останній у 2024 році "шахед", який пройшов над Новою Гутою, пішов на Тереховку і вийшов на РФ.
Також о 09:27 31 грудня над Білоруссю в районі Хотимська пройшла ракета, яку запустили по Україні зі Смоленської області РФ.
У новорічну ніч 1 січня до Білорусі залетіло 13 російських дронів. Перший "шахед" у 2025 році залетів до Білорусі о 02:17 через Комарин і далі взяв курс на Брагін, де зник. Останній захід був о 07:23.
Минулої ночі та вранці 3 січня до Білорусі також залетіли мінімум 4 дрони - з 03:49 і до 06:05. Дрон о 06:02 зайшов через Лоєв, далі пішов на Хойники і тримав курс на Мозир.
Моніторингова група зазначила, що 31 грудня, 1 і 3 січня під час заходу "шахедів" авіація ВПС РБ не піднімалася. Загалом авіаційна активність відсутня вже з 20 грудня. Також 25 грудня до Мачулищ з РФ прилітав Іл-76 ВКС РФ, який того ж дня полетів назад до Москви.
Нагадаємо, бійці 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ разом із суміжними підрозділами взяли в полон 11 військовослужбовців армії РФ, один з них виявився громадянином Білорусі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
NASA оголосило про евакуацію екіпажу Crew-11 з МКС на Землю вперше в історії станції 9 января 2026
Керівництво NASA оголосило про рішення достроково повернути на Землю з Міжнародної космічної станції команду місії Crew-11. Це буде перша медична рятувальна операція в історії МКС. Непосредньої загрози неназваному члену екіпажу немає — його стан стабільний. Однак на станції немає необхідного діагностичного обладнання, щоб розпочати лікування. Місія вже наближається до завершення, і великої біди для програми NASA в евакуації немає.
67-річна Мадонна у корсетному луці знялася в пристрасній рекламі Dolce&Gabbana з таємничими чоловіками. Відео 9 января 2026
67-річна американська співачка Мадонна стала обличчям рекламної кампанії нового аромату від Dolce&Gabbana "The One".
Fujifilm представила камеру миттєвого друку Instax Mini Evo Cinema в ретро-стилі, яка вміє знімати відео 9 января 2026
Компанія Fujifilm анонсувала нову гібридну камеру Instax Mini Evo Cinema. Вона виконана в ретро-стилі та об'єднує цифрові технології з миттєвим друком, а також надає можливість запису коротких відеороликів.