27 октября 2023
Сполучене Королівство створить перший у світі інститут безпеки штучного інтелекту (ШІ). Про це у четвер, 26 жовтня, заявив прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак, повідомляє Reuters.
Сунак зазначив, що Інститут розвиватиме світові знання про безпеку технології та ретельно досліджуватиме, оцінюватиме та тестуватиме нові типи штучного інтелекту.
Він висловив упевненість, що ця технологія матиме такі ж далекосяжні наслідки, як промислова революція, електрифікація, поява інтернету.
"Однак нові технології несуть нові загрози та страхи", - наголосив Сунак.
За словами британського прем'єра, терористичні угруповання можуть використати ШІ з метою посіяти страх і руйнування ще більшого масштабу.
"Злочинці можуть використовувати ШІ для кібератак, дезінформації, шахрайства. А найменш ймовірні та екстремальні сценарії говорять про наявність ризику того, що людство може повністю втратити контроль над ШІ", - попередив Сунак.
Віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Мінцифри розробило дорожню карту імплементації регулювання сфери штучного інтелекту (ШІ) в Україні.
Нагадаємо, український стартап отримав $70 млн на розвиток ШІ-технологій
Також повідомлялося, що в Україні почали використовувати штучний інтелект у медицині.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Папа Римський закликав молитись за народ України 26 декабря 2025
Глава Католицької церкви привітав народи світу з Різдвом, побажавши миру всім, хто страждає від війни.
Галкін у Різдво звернувся до фанатів українською та розізлив росіян чіткою позицією 26 декабря 2025
"Російська мова забута". Галкін у Різдво звернувся до фанатів українською та розізлив росіян чіткою позицією У Різдво він звернувся до своїх підписників одразу кількома мовами
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" 26 декабря 2025
Померла зірка фільму "Москва сльозам не вірить", яка жила в Україні, але потрапила в "чорний список" Віра Алентова померла раптово