8 апреля 2021
В Великобритании первую дозу вакцины от коронавируса получили 60% взрослого населения. Две инъекции сделаны 10,4% граждан, пишет BBC со ссылкой на главу британского Минздрава Мэтта Хэнкока.
Премьер страны Борис Джонсон призывает британцев продолжать вакцинироваться, несмотря на споры относительно препарата AstraZeneca и образованием после инъекции тромбов.
Также известно, что в Британию вскоре поступит вакцина Moderna.
Напомним, в Соединенном Королевстве за день от COVID вакцинировались более 700 тысяч британцев.
До этого британское правительство объявило, что намерено сделать прививки первой дозой вакцины каждому взрослому в стране до 31 июля.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сем Альтман визнав, що штучний інтелект руйнує баланс між працею та капіталом 15 марта 2026
Виступаючи на саміті BlackRock з інфраструктури, генеральний директор OpenAI Сем Альтман торкнувся теми зростаючого суспільного скептицизму щодо штучного інтелекту. Зокрема, він підтвердив обґрунтованість широко поширених побоювань щодо ринків праці в майбутньому, визнавши, що традиційний баланс між працею та капіталом кардинально змінюється.
Сіярто: Країни Балтії грають за нотами Зеленського 15 марта 2026
Угорський міністр заявив, що ніхто не може змушувати Угорщину купувати енергоносії за вищими цінами.
ЗМІ дізналися відповідь США на пропозицію Путіна щодо іранського урану 15 марта 2026
Глава Кремля днями вкотре запропонував Трампу передати Росії збагачений уран Ірану, однак той відмовився.