19 октября 2021
Возле города Бухен, недалеко от границы с Баварией (Германия), в воскресенье, 17 октября, разбился вертолет, три человека погибли. Об этом сообщает dpa.
Отмечается, что четырехместный вертолет Robinson R44 потерпел крушение в лесистой местности.
Обломки вертолета были разбросаны на земле на сотни метров и частично застряли в деревьях. Одного из погибших нашли в 50 метрах от места падения вертолета.
Причины авиакатастрофы выясняюся.
Как сообщалось ранее, в США столкнулись в небе самолет с вертолетом.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Tesla побудує в Техасі величезний завод сонячних панелей — їх використовуватимуть не лише на Землі 20 мая 2026
В світлі амбіцій Ілона Маска щодо виведення центрів обробки даних на орбіту Землі та в умовах збереження буму штучного інтелекту в екосфері планети, виробництво сонячних панелей набуває важливого значення. Tesla розпочала будівництво великого підприємства в Техасі, яке спеціалізуватиметься на випуску сонячних панелей.
Фініки - справжня цукрова бомба і ризикований продукт для діабетиків 20 мая 2026
Звісно, фініки корисні, але людям з цукровим діабетом варто поводитися з ними обережно.
НАТО підтвердило передачу Україні всієї зброї у межах PURL 20 мая 2026
Грінкевич запевнив, що все, за що заплатили союзники, вже в експлуатації в Україні, включаючи перехоплювачі ППО, які так терміново потрібні українцям.