21 января 2014
На аукционе Sotheby’s в Гонконге за рекордную для односолодового напитка цену была продана шестилитровая бутылка виски производства Macallan.
Виски Imperiale M Decanter ушел с молотка за 4,9 миллиона гонконгских долларов (почти 632 тысячи долларов), сообщает Bloomberg.
Кто именно стал покупателем напитка (всего вискикурня выпустила лишь четыре бутылки такого виски), не уточняется.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
profinews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Кросовер із керованістю BMW за ціною Honda: мрія стала реальністю 2 февраля 2026
Кросовер із керованістю BMW за ціною Honda: мрія стала реальністю
Демократи виграли на традиційно республіканському окрузі у Техасі 2 февраля 2026
На окрузі, на якому Трамп у 2024 році здобув перемогу з перевагою в 17 пунктів, нині виграють демократи з відривом у 14 пунктів.
CATL представила електромобільні батареї з ресурсом до 1,8 млн км та швидкою зарядкою 2 февраля 2026
Одним із експлуатаційних недоліків електромобілів вважається тривала зарядка, але автопроизводителі активно скорочують витрати часу в цьому напрямку. CATL заявляє, що її розраховані на регулярну експрес-зарядку 5C тягові батареї здатні зберегти 80 % початкової ємності після 3000 циклів зарядки, що приблизно відповідає пробігу в 1,8 млн км.