7 апреля 2026
Правоохоронці затримали у Києві місцевого жителя, який влаштував уночі стрілянину через конфлікт. Про це повідомило столичне управління Нацполіції у неділю, 5 квітня.
"Поліцейські затримали чоловіка, який вчинив стрілянину у Дарницькому районі столиці", – йдеться у повідомленні.
Попередньо відомо, що вночі в неділю біля будинку на вулиці Драгоманова між двома компаніями виник конфлікт, у ході якого 33-річний місцевий мешканець зробив зі зброї кілька пострілів. Постраждалих внаслідок пригоди немає.
Правоохоронці затримали стрільця та вилучили зброю скоєння злочину – пристрій для відстрілу гумових куль.
Усі обставини правопорушення встановлюються у межах розпочатого кримінального провадження за статтею про хуліганство (ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України).
Раніше у Києві іноземець вчинив стрілянину. Зловмисник дістав із рюкзака травматичний пістолет і зробив як мінімум сім пострілів у 36-річного киянина.
А у Хмельницькому нетверезий військовий стріляв із автомата з багатоповерхівки. Чоловік встиг здійснити близько 90 пострілів, перш ніж здався співробітникам Нацполіції.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Гіпотиреоз щитовидної залози пришвидшує розвиток атеросклерозу 30 апреля 2026
Гіпотиреоз - це дефіцит гормонів щитовидної залози.
Кава чи чай: який напій корисніший для здоров’я 30 апреля 2026
Доволі тривалий час актуальною є дискусія щодо того, який напій є кориснішим для здоров’я ‒ кава чи чай. Обидва варіанти мають свої переваги та особливості впливу на організм людини.
Новий аксесуар покращує якість зйомки на iPhone та Galaxy 30 апреля 2026
Новий аксесуар покращує якість зйомки на iPhone та Galaxy